Kotły na pellet to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie problemu ogrzewania budynków lub domu, na miarę XXI wieku. Pellet to jeden z najbardziej wydajnych i przyjaznych środowisku materiałów opałowych, wytwarzanych ze sprasowanych odpadów drzewnych, bez sztucznych dodatków. Firma HKS Lazar posiada w swojej ofercie szeroki asortyment kotłów na pellet, które cechuje wysoka jakość oraz niewielkie  gabaryty urządzeń, do zaadoptowania w każdym domu. W katalogu produktowym znajdują się:

  • Automatyczne kotły Co na pellet SMARTFIRE 11/15/22/31/41, wyprodukowane z wysokiej jakości stali. W skład kotła na pellet wchodzi korpus oraz układ podawania paliwa. W korpusie znajduje się komora spalania oraz popielnik i kolektor spalin. Drugi element kotła tworzy zasobnik paliwa oraz ślimakowy podajnik paliwa. Paliwo dostarczane jest w sposób automatyczny do sekcji spalania. W ofercie kotłów na pellet SMARTFIRE posiadamy pakiet EXCLUSIVE, który wyróżnia wbudowana sonda lambda, moduł internetowy, automatyczny system czyszczenia palnika, wymiennika oraz automatyczne odpopielanie.
  • Automatyczne kotły na pellet SMARTFIRE 11/130, które cechuje wysoka sprawność 91%, automatycznie czyszczony palnik oraz zapalarka. Kotły posiadają serwis fabryczny, a dystrybucja obejmuje cały obszar Polski.
  • Automatyczne kotły SMARTFIRE COMPACT 11/15, wyróżniające się wysoką sprawnością (91-92%) oraz mocą 11 i 15 kW. Posiadają regulacje pogodową, automatyczny zapłon oraz czyszczenie palnika. Sterownik posiada opcje ekranu dotykowego, dodatkowych 2 obiegów, sondę lambda i internet.
  • Kondensacyjne kotły na pellet ze stali nierdzewnej INTERFIRE 11. Oferowane kotły posiadają sprawność kondensacyjną 104,4%.Wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Mają wbudowany automatyczny zapłon, czyszczenie palnika oraz wymiennika. Wyróżnia je duża pojemność zasobnika od 150 do 440 litrów.

SmartFire 11/15/22/31/41

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SmartFire 11/130

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SmartFire Compact 11/15

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Interfire 11

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ