Pompy ciepła to rewelacyjne rozwiązania grzewcze, które w ostatnim czasie stają się coraz bardziej popularne. Model HTi20 to wysokotemperaturowa pompa ciepła typu powietrze - woda, która posiada naturalny czynnik chłodniczy. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na jej temat.

Najważniejsze informacje o pompie ciepła HTi20

Pompa ciepła HTi20 to bardzo ciekawy model pompy ciepła powietrze - woda. Posiada on wiele ciekawych możliwości jak np.:

  • podgrzewanie wody do temperatury 60 st,
  • wykorzystuje powietrze do ogrzewania domów,
  • wyróżnia się bardzo wysoką wydajnością,
  • posiada naturalny czynnik chłodniczy,
  • pracuje do temperatury -20 st. C.,
  • ma wysoką moc grzewczą.

Pompa HT20i wyróżniają się dużą trwałością oraz niezawodnością. Obecność innowacyjnych rozwiązań sprawia, że wyróżnią się one bardzo wysoką sprawnością. Pompa idealnie nadaje się zarówno do nowych budynków jak i tych, które uległy modernizacji. Z łatwością można także dopasować urządzenie do indywidualnych wymagań użytkowników.

Pompa HTi20 - innowacyjna propozycja

Pompa ciepła HTi20 przede wszystkim wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Jednym z priorytetów firmy jest dbałość o komfort użytkowania. Duże znaczenie na bezobsługowe ogrzewanie, a także bardzo cicha praca. Pompę można także obsługiwać przez Internet. W zestawie dostępny jest kolorowy, panel dotykowy.

Wybierając takie rozwiązanie, warto także mieć na uwadze sporą oszczędność. Pompa posiada bardzo szeroki zakres pracy i możliwość dostosowania sterowania pogodowego. Warto zaznaczyć, że pompa ciepła HTi20 posiada bardzo oryginalny design. Bogaty wybór materiałów wykończeniowych to niewątpliwa zaleta. Można zdecydować się na drewno egzotyczne, kompozytowe, a także beton architektoniczny. W wybranym momencie można zmienić wygląd urządzenia.

Inwerterowa pompa ciepła

 

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ